Longosphere

Longosphere

"Trakya'nın saklı cenneti" olarak nitelendirilen İğneada Longoz Ormanları, yılın her mevsiminde ayrı güzelliğe bürünen doğası, kuş sesleri ve gölleri ile mavi ve yeşilin bir araya geldiği benzersiz bir hazine…

Longozun zengin florasına tanıklık etmek ve Trakya’nın uçsuz bucaksız doğasında macera ve huzuru aynı anda bulmak isterseniz Türkiye'nin En Büyük Glamping Tesisi’nde yerinizi alabilirsiniz.

Doğada kamp yapmanın en konforlu hali olan Sincap, Kaplumbağa ve Kaplumbağa Plus çadırlarımızda konaklarken Longoz ağaçlarının arasında yıldızları seyretmek size unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Macera ve eğlence dolu aktiviteleri ile heyecanı doruklarda yaşayacağınız Longosphere’de, Food&Wood Restaurant’ın dünya mutfağına hitap eden lezzetli yemeklerini deneyimlerken, Trakya  Bölgesinin yerel lezzetleriyle tanışacaksınız. Yin-Yang Bar’da kokteyllerin eşliğinde birlikte vakit geçirmenin keyfini yaşayacaksınız.

Bisiklet, UTV, Doğa Yürüyüşü, Mantar Turu gibi çeşitli aktivitelerle doğaya dokunduğunuzu hissedecek,  Happy Sapiens Macera Parkı’nda sınırlarınızı zorlayacaksınız.

Açık yüzme havuzu, Kasaba Alışveriş Sokağı, Barbekü Alanı, sürpriz aktiviteleri ve çok daha fazlası ile doğayla iç içe hem de lüks bir şekilde tatil yapabileceğiniz Longosphere’de ayrıcalıkların sonu yok.

Rezervasyon
Rezervasyon