Bungalov Otel Rahatlığı Galeri Grup
Bungalov Otel Rahatlığı Galeri Grup
Bungalov Otel Rahatlığı Galeri Grup
Bungalov Otel Rahatlığı Galeri Grup
Bungalov Otel Rahatlığı Galeri Grup
Bungalov Otel Rahatlığı Galeri Grup

Bungalov Otel Rahatlığında Konaklama

Bungalov otel rahatlığında çadır deneyimi yaşadınız mı? Kaplumbağa ve Kaplumbağa Plus çadırlarımızın her birinde bungalov otellerdeki rahatı bulabilirsiniz.

Bungalov Otel Rahatlığı Sağlatan Özelliklerimiz

 • Klima
 • 220 Volt Elektrik
 • Mini Bar (Ücretli)
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Tuvalet
 • Duş
 • Banyo Malzemeleri
 • Terlik
 • Gardrop
 • Kablosuz İnternet
 • Veranda
 • Antibakteriyel Ahşap Zemin
 • Bahçe Oturma Grubu
 • Çalışma Masası
 • Çay Kahve İkramı
 • SafeBox (Ücretsiz)

Bungalov Otel

Konaklama seçenekleri içinde bungalov otel sahip olduğu egzotik görüntüsü ve sunduğu deneyimlerle ziyaretçilerine farklı anlar yaşatıyor. Bungalov sözcüğü Hint dilindeki bangala sözcüğünden gelmekte. İngilizlerin bungalow şeklinde kullandığı bu sözcük Türkçede bungalov olarak ifade ediliyor. Bungalovları ilk olarak Hindistan’da 19. yüzyılda İngilizler inşa etti. Hindistan’a gelen ziyaretçiler bu evlerden çok etkilendiler. Böylelikle bu evlerin benzerlerini kendi coğrafyalarında inşa etmeye başladılar. Yapımının kolay, maliyetinin düşük olması bungalovlara ilgiyi dünya genelinde arttırdı. 

Bungalov ev deneyimi yaşamak isteyen fakat buna imkan bulamayanlar için bungalov otel hizmetleri önemli bir alternatiftir. Daha önce böyle bir deneyim yaşamamış olanlar “Bungalov otel ne demek?” diye merak ediyor. Kısaca ifade edecek olursak bungalov evlerde konaklama hizmeti veren otellere bungalov otel denir. Bu otellerde yer alan bungalovlar genellikle tek katlı veya bir buçuk katlıdır. Bulunduğu çevrenin doğal iklim özelliklerine uygun bu evler genellikle alçak eğimli üçgen çatısıyla öne çıkar. Hatta bungalov ev denildiğinde akla ilk gelen şeylerden biri bu çatı sistemidir. Bununla birlikte bungalov oteller konusunda günümüzde çok çeşitli alternatifler mevcuttur. Özellikle glamping tesisleri bungalovda konaklama deneyimi yaşamak isteyenlere beklentilerinin ötesinde deneyimler yaşatmakta. Odalarda lüks ve konfor için gerekli tüm detayların yer alması glampingde standartların yükselmesini sağlıyor. Glamping hizmetlerinde sıradan bir bungalov deneyiminin çok daha ötesinde hizmetler bulabilirsiniz. 

Şehrin Kalabalığından Uzak Bungalov Evler İle Kafanızı Dinleyin

Günümüzde değişen tatil konseptleri konaklama seçenekleri konusunda pek çok alternatif yaratmakta. Bungalovlar en çok doğal çevreyle uyumlu ve ahşap olma özellikleriyle ilgi görüyor. Bungalovların iç planları ve dış görünüşleri diğer evlere göre farklıdır. İç kısımları bir bakıma stüdyo daireye benzer. Oda genişliği fazla değildir ve oda sayısı sınırlıdır. Bazı bungalovlarda balkon yerine veranda vardır. Mimari özellikleri ne olursa olsun bungalov evler şehir kalabalığından uzak bir ortamda kafa dinlemek isteyenlere farklı deneyimler yaşatır. Bununla birlikte bu deneyimler bazen şehir hayatındaki konfordan uzaktır. Günümüzde glamping hizmeti veren tesisler bungalov otel deneyimine oranla çok daha konforlu çözümler sağlamakta. 

Bungalovlarda konaklama seçenekleri bağlamında merak uyandıran konulardan biri de “Bungalov ev nerede kalınır?” sorusudur. Bu evler daha çok tatil bölgelerinde veya orman bölgelerinde mevcuttur. Bungalov evlerde konaklamak isteyenler en uygun imkanları doğayla iç içe tatil ve konaklama alanlarında bulabilir. Ülkemizde bungalovlar en çok doğa turizmi destinasyonlarında mevcuttur. Diğer taraftan “Bungalov evlerde yaş sınırı var mı?” sorusu da bu bağlamda önemlidir. Aslına bakarsanız, bungalov evler her yaştan kullanıcıya hizmet verecek niteliğe sahiptir. Fakat 18 yaş altındakilerin konaklama hizmetlerinden yararlanmaları için ebeveyninin izni gerekir. Daha konforlu bir tatil deneyimi için ise glamping hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yaş sınırıyla ilgili düzenlemeler glamping tesisleri için de geçerlidir. 

Bungalov Otel Konaklama Fiyatları 

Bungalov otellerde farklı bütçelere uygun seçenekler bulmak mümkün. Bu otellerde konaklama fiyatlarını etkileyen farklı unsurlar vardır. Bunlardan en önemlisi, alan genişliği ve oda sayısıdır. Genel olarak baktığımızda, kullanım alanı arttıkça konaklama maliyeti artar. Ayrıca bungalovda kullanılan malzemeler de konaklama maliyetini farklılaştırır. Bu konuda en güncel bilgileri konaklamak istediğiniz tesisle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Bungalov otel rahatlığında glamping hizmetlerinden yararlanmak isterseniz Longosphere Glamping her zaman yanınızda. Aynı bütçeyle Longosphere Glamping’de daha konforlu bir tatil deneyimi yaşamanız mümkün. Türkiye’nin glampingde en büyük tesisi olan Longosphere Glamping, bungalov otel deneyimi hakkında beklentilerinizin ötesinde çözümler sunuyor. Tesisimizde farklı bütçelere uygun konaklama seçenekleriyle unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Happy Sapiens Macera Parkı’mız, açık yüzme havuzumuz ve diğer hizmetlerimiz doğada geçireceğiniz zamanı daha keyifli ve eğlenceli hale getirecektir. 

*Engelli misafir odamız bulunmamaktadır.

Rezervasyon
Rezervasyon