Kurumsal Organizasyon Galeri
Kurumsal Organizasyon Galeri
Kurumsal Organizasyon Galeri
Kurumsal Organizasyon Galeri
Kurumsal Organizasyon Galeri
Kurumsal Organizasyon Galeri

Rahat ve Birbirinden Farklı Kurumsal Organizasyon Seçenekleri

Kurumsal motivasyon ya da ödül için doğa ile iç içe bir deneyim mi arıyorsunuz? Sincap, Kaplumbağa ve Kaplumbağa Plus Çadırlarımızla sizlere otantik konaklama imkânını sunuyoruz.

Kurumsal Etkinlik ve Organizasyonlarda Konforlu Konaklamayı Mümkün Kılan Özelliklerimiz

 • Klima
 • 220 Volt Elektrik
 • Mini Bar (Ücretli)
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Tuvalet
 • Duş
 • Banyo Malzemeleri
 • Terlik
 • Gardrop
 • Kablosuz İnternet
 • Veranda
 • Antibakteriyel Ahşap Zemin
 • Bahçe Oturma Grubu
 • Çalışma Masası
 • Çay Kahve İkramı
 • SafeBox (Ücretsiz)

Kurumsal Etkinlik Organizasyon 

Şirketlerin kurumsallaşmaya önem vermeleriyle birlikte “Kurumsal etkinlik ne demek?” sorusu günümüzde sıkça merak edilen bir soru haline geldi. Kısaca ifade edecek olursak, kurumsal şirketlerin belirli bir amaçla kendi personellerine veya müşterilerine yönelik olarak düzenledikleri etkinliklere kurumsal etkinlik denir. Örneğin lansman toplantıları, başarılı bir işi kutlamak, yeni yıl kutlamaları veya hayır etkinlikleri birer kurumsal etkinliktir. Şirketlerin ayrıca çeşitli toplantı, sergi ve sportif etkinlikler için de kurumsal etkinlik talebinde bulunmaları mümkün. Motivasyon gezileri, ekip oluşturma etkinlikleri, yönetim kurulu toplantıları gibi etkinlikler bu kapsamda yer alır. 

Günümüzde bazı şirketler, etkinlik organizasyonlarını kendi bünyelerinde oluşturdukları birimlerle planlamakta ve gerçekleştirmekte. Bazı şirketler ise kurumsal etkinlik organizasyon hizmetlerinden yararlanmak ve tüm süreçler hakkında daha profesyonel çözümlere ulaşmak istemekte. Kurumsal etkinliklerin hazırlık süreçleri yoğun bir dikkat ve çaba gerektirir. Bu etkinlikleri planlamak, bütçe oluşturmak ve harcamaları yönetmek her zaman için kolay değildir. Bu alanda deneyim sahibi olmak çok önemlidir. Başarılı etkinliklerin izleri uzun yıllar hafızalarda kalır. Çalışanlar ve işverenler tarafında büyük heyecan yaratan etkinlikler, ekip ruhu ve motivasyonu arttırır. Oysa kötü geçen etkinlikler tam tersi sonuçlar doğurur. Aynı zamanda da şirket imajına zarar verir. 

Doğada Yapabileceğiniz Etkinlikler ile Çalışma Arkadaşlarınız İle Kaynaşma Fırsatı

Kurumsal etkinliklere artan taleple birlikte “Kimler kurumsal etkinliklere katılabilir?” sorusu sıkça gündeme geliyor. Kurumsal etkinliklere şirket çalışanları, yöneticiler, müşteriler veya paydaşların katılmaları mümkündür. Etkinlik eğer kamuya açık bir hayır etkinliğiyse başka katılımcıların da etkinlikte yer alması mümkündür. Günümüzde kurumsal etkinlik organizasyon seçeneklerinde daha çok şirket çalışanlarına yönelik etkinlikler ön planda. Bu bağlamda doğa turları ve aktiviteler çalışma arkadaşlarına güzel ve eğlenceli deneyimler yaşatabiliyor. Birlikte trekking turlarına katılan, bisiklet süren, eğlence parkurlarında yarışan çalışanlar arasında ekip ve dayanışma ruhu güçleniyor. Doğada yapabileceğiniz etkinlikler ile çalışanlarınızın motivasyonunu ve üretkenliğini arttırabilirsiniz. 

Ekibiniz ile Rahat ve Huzurlu Bir Şekilde Dinlenme Şansı 

Kurumsal etkinlik organizasyon çalışmaları firmalara pek çok bakımdan önemli deneyimler yaşatır. Birlikte keyifli vakit geçiren çalışanlar ve yöneticiler arasındaki bağlar gelişir. Bireysel ve takım başarılarını güçlendirme, takdir etme, proje başarılarını kutlama gibi konularda bu etkinlikler çok faydalıdır. Bazı kurumsal etkinlikler günübirlik ya da 2 günlük etkinlikler şeklindedir. Bazı etkinlikler ise daha uzun süreleri kapsayan haftalık etkinlikler şeklindedir. Süresi ve kapsamı ne olursa olsun kurumsal etkinliklerin iyi bir dinlenme şansı sunması gerekir. Böylelikle katılımcılar ileriye dönük olarak enerji depolar. İşlerine döndüklerinde daha büyük bir şevkle gayret gösterirler. 

Türkiye’nin en büyük glamping tesisine sahip Longosphere Glamping, kurumsal etkinlik organizasyon alanında da şirketlere beklentilerinin ötesinde deneyimler sağlıyor. Tesisimizde sunduğumuz hizmet ve olanaklardan kurumsal şirketler toplu bir şekilde uzun veya kısa süreli yararlanabilir. Günübirlik turlara katılabilirler, dilerlerse konaklama hizmetlerimizden de yararlanabilirler. Dünyanın en büyük üçüncü longoz ormanlarına sahip İğneada’da unutamayacağınız kurumsal etkinlik organizasyonları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Longosphere Glamping’de sağlayacağımız lüks ve konforlu glamping hizmetleri kurumsal etkinlik alanında şirketinizin prestijine değer katacaktır. 

Düzenlediğimiz etkinliklerde katılımcıların keyifli vakit geçirmeleri için gerekli tüm detayları titizlikle inceliyoruz. Happy Sapiens Macera Parkı’mızda bu bağlamda unutamayacağınız anlar yaşayabilirsiniz. Longosphere Glamping’de ayrıca çalışanlarınızla birlikte orman trekking turlarına katılabilirsiniz. Tesisimizde bisiklet sürme, mantar toplama, safariye çıkma gibi çeşitli aktivite imkanları da mevcut. Veya dilerseniz yoga eğitimine katılabilirsiniz. Böylelikle hayat boyu sürdüreceğiniz bir alışkanlık kazanabilirsiniz. Kurumsal etkinlik organizasyon başvurularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Rezervasyon
Rezervasyon