Çadır Otel Rahatlığında Konaklama Galeri Grup
Çadır Otel Rahatlığında Konaklama Galeri Grup
Çadır Otel Rahatlığında Konaklama Galeri Grup
Çadır Otel Rahatlığında Konaklama Galeri Grup
Çadır Otel Rahatlığında Konaklama Galeri Grup
Çadır Otel Rahatlığında Konaklama Galeri Grup

Çadır Otel Rahatlığında Konaklama

Çadır deneyiminizi bir üst noktaya taşıyacak çadır otellerimizi duydunuz mu? Sincap Çadırlarımızda, doğa ile iç içe olurken aynı anda otel konforuna da sahip olmuş olursunuz.

Konfor Vadeden Çadır Otel Özelliklerimiz

 • Klima
 • 220 Volt Elektrik
 • Mini Bar (Ücretli)
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Tuvalet
 • Duş
 • Banyo Malzemeleri
 • Terlik
 • Gardrop
 • Kablosuz İnternet
 • Veranda
 • Antibakteriyel Ahşap Zemin
 • Bahçe Oturma Grubu
 • Çalışma Masası
 • Çay Kahve İkramı
 • SafeBox (Ücretsiz)

Çadır Otel 

Betonarme binalar sizi huzursuz ediyorsa konaklamak için aslında çok farklı seçenekler mevcut. Bunlardan biri olan çadır otel konsepti, doğanın kendine özgü güzelliklerini keşfetmek için iyi bir seçenek olabilir. Büyük ve kalabalık tatil köylerinde, otel ve konaklama tesislerinde bulamayacağınız sıra dışı deneyimler için çadır otelde konaklamayı tercih edebilirsiniz. Daha önce böyle bir deneyim yaşamamış olanlar “Çadır otel nedir?” diye merak ediyor. Kısaca ifade edecek olursak çadır otel, araziye kolayca inşa edilebilen çadırlarla verilen bir konaklama hizmetidir. Özel kumaş yapısına ve diğer bileşenlere sahip bu çadırlar, doğayla iç içe ve arazi şartlarına uygun konaklama deneyimi sağlıyor. 

Çadır oteller günümüzde doğada daha fazla vakit geçirmek isteyenler için yepyeni bir konsept. Otel denildiğinde pek çok kişinin aklına betonarme binalar geliyor. Oysa bu binalar konaklamak için tek seçenek değildir. Üstelik çadırda kalmak ziyaretçinin konforundan ödün vermesini gerektirmez. Özellikle bu tip çadır seçeneklerinde lüks ve konforlu deneyimler yaşamak mümkün. Bu bağlamda “Glamping çadır ne demek?” diye merak edenler olabilir. Kısaca ifade edecek olursak kamp çadırlarına oranla daha lüks ve konforlu deneyimler sunan çadırlara glamping çadırı denir. Bu çadırların fiziksel özellikleri ve iç donanımları kamp çadırlarından çok daha ileridedir. 

Diğer taraftan “Dome çadır ne demek?” sorusu da önemli bir merak konusudur. Kubbe şeklinde bir çadır içinde sunulan hizmete dome glamping denir. Bu hizmet sayesinde ziyaretçilerin doğada geçirdikleri süre daha konforlu hale gelir. Bu çadırlar daha güçlü teknik donanımlara sahiptir. Bu sayede ziyaretçilerin doğal şartlara uyum sağlamalarını kolaylaştırır. 

Longosphere ile Rahatlığı ve Huzuru Hissedin 

Her yıl özellikle yaz aylarında açık hava kamplarına ilgi artıyor. Doğanın tadını çıkarmak ve yaban hayatı gözlemlemek için doğa kampları büyük ilgi görüyor. Ne var ki doğada kamp deneyimine uyum sağlamak herkes için kolay değildir. Özellikle rahat bir uyku ortamı bulmak zordur. Ayrıca yemek pişirmek, banyo yapmak ve diğer ihtiyaçlar için de kamp ortamının imkanları sınırlıdır. Oysa glamping hizmetleri sayesinde çadır otellerde kalite standartları yükseliyor. Öyle ki, çadırda konakladığınız halde kendinizi 5 yıldızlı bir otelde hissetmeniz mümkün. Türkiye’nin en büyük glamping tesisine sahip Longosphere, çadır otel arayanlara beklentilerinin ötesinde çözümler sunmakta. 

Bungalov Rahatlığında Çadır Otel Tatili 

Yaşamın hızlı temposu herkesi zaman zaman bunaltır. Modern yaşam tarzı doğada geçirdiğimiz sürenin azalmasına neden olmakta. Oysa doğada vakit geçirmek hem fiziksel hem de psikolojik açıdan çok faydalı bir süreçtir. Günümüzde doğanın huzur dolu atmosferinde dinlenmek için konfordan taviz vermenize gerek yok. Tesis alanında ortaya çıkan nitelikli çözümler tatil ve konaklama alanında standartları yükseltiyor. 

Bungalov rahatlığında çadır otel tatili için Longosphere ayrıcalıkları dilediğiniz her an hizmetinizde. Tesisimizde üç farklı çadır konseptinde yer verdiğimiz özel detaylar sayesinde ziyaretçilerimize lüks bir konaklama hizmeti sağlıyoruz. 

Çadır Otel Konaklama Fiyatları 

Ülkemizde çadır otel konsepti henüz çok yeni bir konsept. Bu alanda hizmet veren tesislerde konaklama fiyatları farklı unsurlara göre değişmekte. Çadır otel seçeneklerinde örneğin yalıtım olanakları önemli bir tercih nedenidir. Özellikle soğuk koruma sistemleri ziyaretçinin dış koşullardan olumsuz etkilenmesini önler. Ayrıca aydınlatma sistemleri de fiyat farkında etkilidir. Çadırlarda güç kaynağının bulunması, ihtiyaç duyulan aydınlatma ve serinleme çözümlerine erişim kolaylığı sağlar. 

Çadır otel konaklama fiyatları hakkında en doğru ve güncel bilgileri ilgili firmalarla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Longosphere’de çadır konaklama seçeneklerinin fiyatlarını öğrenmek için ise sitemizde Konaklama sekmesinin içinde yer alan Rezervasyon bölümünü tıklayabilirsiniz. 

*Engelli misafir odamız bulunmamaktadır.

Rezervasyon
Rezervasyon