Tiny House Otel Konaklama Galeri Grup
Tiny House Otel Konaklama Galeri Grup
Tiny House Otel Konaklama Galeri Grup
Tiny House Otel Konaklama Galeri Grup
Tiny House Otel Konaklama Galeri Grup
Tiny House Otel Konaklama Galeri Grup

Tiny House Otel Rahatlığında Konaklama

Tiny house otel rahatlığında çadır deneyimi yaşadınız mı? Kaplumbağa Çadırlarımızda tiny house otellerindeki rahatı bulabilirsiniz.

Tiny House Otel Rahatlığı Sağlatan Özelliklerimiz 

  • Klima
  • Mini bar(Ücretli)
  • Saç Kurutma Makinesi (Ortak Kullanım)
  • Tuvalet ve Duş (Ortak Kullanım)
  • 220 Volt Elektrik
  • Antibakteriyel Ahşap Zemin
  • Bahçe Oturma Grubu
  • Kablosuz İnternet

Tiny House Otel

Son yıllarda değişen tatil konseptleri içinde öne çıkan konaklama seçeneklerinden biri de tiny house otel seçenekleridir. Bu otellerin en önemli özelliği, büyük otellerde bulamayacağınız bir konaklama deneyimi sunmasıdır. Bu deneyim hem minimal, hem de oldukça konforlu bir deneyimdir. Doğayla iç içe ve minimal bir hayat isteyenler tiny house deneyimine büyük ilgi duyuyor. Küçük bir ev hayali kuran herkese hitap eden bu konsept, mekandan tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda da mekanın yarattığı huzuru arttırıyor. 

Daha önce böyle bir konaklama deneyimi yaşamamış kişiler “Tiny house otel ne demek?” diye merak etmekte. Kısaca ifade edecek olursak tiny house otel, tiny houselardan oluşan bir otel konaklama hizmetidir. İngilizcede tiny sözcüğü küçücük, ufacık anlamına geliyor. House ise ev demek. Bu iki sözcükten oluşan tiny house ifadesi Türkçede küçük ev anlamına geliyor. Alan büyüklüğü açısından genellikle 25 ile 50 m² arasında büyüklüğe sahip evler tiny house kategorisine girmekte. Ancak tiny house konseptinde tek bir ev çeşidi yoktur. Bu evler sabit bir zemin üzerinde veya mobil olabilir. Bu bağlamda karavan evler en yaygın hareketli tiny house konseptlerinden biridir. Ayrıca vagon, römork, konteyner evler de bu konseptte yer alır. Bu konseptlerin her biri tiny house otel seçeneklerine farklı bir deneyim imkanı kazandırmakta. 

Küçük Ev Otelleri İle Kendi Evinizde Hissedin 

İlk olarak 1970’lerin Amerika’sında ortaya çıkan tiny house akımı zaman içinde Avrupa’ya yayıldı. Aşırı tüketim alışkanlıklarını hedef alan bu akım, sunduğu farklı yaşam deneyimleri sayesinde çok ilgi gördü. Günümüzde çeşitli ekonomik zorluklar tiny house konseptini yeniden cazip hale getirmekte. Ancak bu konsept sadece maddi açıdan değil, psikolojik bakımdan da birçok kişiye daha cazip gelmekte. Bu evler kullanıcının en gerekli ihtiyaçlarını karşılıyor. Böylelikle doğa içinde sade ve huzurlu bir yaşam deneyimi sağlıyor. Böyle bir evde yaşama imkanı olmayanlar için ise tiny house otel güzel bir alternatiftir. Bu oteller sayesinde misafirler kendilerini evde hissedecekleri bir tatil deneyimi yaşamakta. 

Tiny house kategorisinde yer alan evler bungalov, gezici ev ve otobüslerin modifiye edilmesiyle şekillenmekte. Bu bağlamda karavan evler de aslında bir bakıma tiny housetur. Bu noktada en merak edilen konulardan biri de “Tiny house evleri ne kadar?” sorusudur. Aslına bakarsanız tiny house ev fiyatlarını etkileyen farklı pek çok unsur mevcuttur. Örneğin evin inşasında kullanılan materyaller, evin genişliği ve oda sayısı gibi özellikler fiyat farkı yaratır. Ayrıca evin tekerlekli, hareketsiz veya diğer konseptlerde olması da fiyatını farklılaştırır. Bu konuda en güncel bilgileri tiny house ev satışı yapan firmalarla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Tiny House Otel Konaklama Fiyatları 

Diğer otellerde olduğu gibi tiny house otel konaklama fiyatlarını da etkileyen farklı unsurlar mevcuttur. Tiny house oteller yatak odası, salon, mutfak ve banyosuyla tıpkı diğer evler gibidir. Ancak minimal bir yaşam alanına sahiptir. Oturma grubu, buzdolabı, kombi ve diğer tesisatlarıyla bu evler kullanıcının en gerekli yaşamsal ihtiyaçlarını karşılar. Sunduğu olanaklara bağlı olarak konaklama fiyatları da değişir. Bu konuda en doğru ve güncel bilgileri ilgili tesislerle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Türkiye’nin en büyük glamping tesisine sahip olan Longosphere Glamping, ziyaretçilerine tiny house otel konforunda konaklama imkanı sunuyor. Şehrin kalabalığından uzak, doğayla iç içe ve minimal bir tatil deneyimi isterseniz Longosphere Glamping tam size göre. Konaklama hizmetlerimizde sadeliği ve doğallığı esas alırken konforlu çözümleri de hizmetinize sunuyoruz. İğneada Longoz Ormanları’nın tam kalbinde yer alan tesisimiz, sürdürülebilir yaşam biçimi ilkesiyle hareket ediyor. Az tüketim yoluyla huzurlu bir yaşama ulaşma çabasını destekleyen çözümlerimiz, unutamayacağınız bir tatil, konaklama ve aktivite imkanı sağlıyor. 

Rezervasyon
Rezervasyon