Orman Evi Rahatlığı Galeri
Orman Evi Rahatlığı Galeri
Orman Evi Rahatlığı Galeri
Orman Evi Rahatlığı Galeri
Orman Evi Rahatlığı Galeri
Orman Evi Rahatlığı Galeri

Orman Evi Rahatlığında Konaklama

Daha önce çadır deneyiminizi orman evi rahatlığı ile harmanlamış mıydınız? Kaplumbağa Çadırlarımızda orman evi rahatlığı ve konforuna sahip olabilirsiniz!

Konfor Vadeden Orman Evi Özelliklerimiz

 • Klima
 • 220 Volt Elektrik
 • Mini Bar (Ücretli)
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Tuvalet
 • Duş
 • Banyo Malzemeleri
 • Terlik
 • Gardrop
 • Kablosuz İnternet
 • Veranda
 • Antibakteriyel Ahşap Zemin
 • Bahçe Oturma Grubu
 • Çalışma Masası
 • Çay Kahve İkramı
 • SafeBox (Ücretsiz)

Orman Evi 

Şehir hayatının yoğun temposundan bunalanlar için alternatif tatil seçeneklerinden biri de orman evi deneyimidir. Bu evler muhteşem bir orman manzarası eşliğinde ziyaretçilerine unutamayacakları anlar yaşatmakta. Üstelik her mevsim ilgi görmekte. Örneğin yaz aylarında sıcaktan bunalanlar serinlemek için orman evlerini tercih edebiliyor. Sonbaharda son bir tatil fırsatı için orman evleri cazip hale gelebiliyor. Kış aylarında kar keyfi yaşamak için orman evlerinde konaklama hizmetlerine ilgi artıyor. İlkbaharda ise doğanın uyanışına tanıklık etmek isteyenler orman evlerinde konaklama deneyimi yaşamak isteyebiliyor. 

Daha önce hiç böyle bir deneyim yaşamamış kişiler “Orman evi ne demek?” diye merak eder. Kısaca ifade edecek olursak Türkçede orman evi ifadesinin iki farklı anlamı var. Bunlardan ilki, orman koruma memurlarının kullandığı evdir. Diğeri ise orman bölgelerinde yapılmış ev demektir. Orman evi denildiğinde akla genellikle sözcüğün bu anlamı gelir. Şehrin kirli havasından uzaklaşmak, doğada güzel vakit geçirmek için kullanılan evler genel olarak orman evi kategorisinde yer alır. Bu evlerin mimari özellikleri, bölge şartları ve beğeni türlerine göre çeşitlilik gösterir. 

Bungalov Rahatlığında Orman Evleri 

Şehrin trafiğinden ve gürültüsünden uzak, yemyeşil doğada kuş sesleri ve doğal hayat içinde konaklamak isteyenler için orman evleri uygun birer seçimdir. Ormanda serin ve ılıman bir ortamda vakit geçirmek 7’den 70’e herkes için faydalıdır. Günümüzde değişen tatil konseptleri bu bağlamda da seçenekleri arttırmakta. Eskiden çok daha kısıtlı imkanlara sahip orman evleri günümüzde çok daha lüks ve konforlu hale geldi. Bungalov rahatlığında orman evlerinde artık iklimlendirme sistemlerinden kombi ve ısıtma sistemlerine kadar çok geniş imkanlar mevcut. Ayrıca orman evlerinde tatil deneyimi sunan tesislerde organik yöntemlerle yetiştirilen ürünler bambaşka lezzetleri deneyimleme imkanı sağlıyor. 

Doğa İle İç İçe Orman Evleri 

Orman evinde tatil deneyimi yaşamak isteyenler, “Orman evi olarak nerede kalınır?” diye merak eder. Orman çeşitliliği açısından avantajlı bir konumda bulunan ülkemizde bu konuda pek çok alternatif mevcut. Özellikle Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerimizde birbirinden güzel ormanlar yer almakta. Bu bölgelerimizde hizmet veren orman turizmi tesisleri, ziyaretçilere farklı deneyimler yaşatıyor. Doğa ile iç içe orman evlerinin her biri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor. Bu evlerde daha çok ahşap malzemeler ön planda. Form bakımından ise küçük ev veya kulübe daha yaygın. Bungalovların tek katlı olanları da orman evi veya kır evi olarak karşımıza sıkça çıkıyor. 

Dünyanın üçüncü, ülkemizin ise en büyük longoz ormanlarına ev sahipliği yapan İğneada bu bağlamda avantajlı bir konuma sahip. İğneada Longoz Ormanları’nın tam kalbinde yer alan Longosphere Glamping, orman evinde konaklama deneyimi yaşamak isteyenlere beklentilerinin ötesinde hizmetler sağlıyor. Happy Sapiens Macera Parkı’mız, doğada geçireceğiniz zamanı daha heyecanlı hale getirmekte. Açık yüzme havuzumuz ve diğer hizmetlerimiz de tatil deneyiminize farklı renkler katacaktır. Longosphere Glamping’de ziyaretçilerimize lüks ve konforlu bir tatil deneyimi sunmak için gerekli tüm çözümleri devreye sokuyoruz. 

Huzur Dolu Orman Evi Konaklama Fiyatları 

Her alanda olduğu gibi orman evlerinde konaklama fiyatları da farklı nedenlere bağlı olarak değişkenlik göstermekte. Konaklamak istediğiniz orman evinin lokasyonu, büyüklüğü ve oda sayısı ile sunduğu olanaklar fiyat farkı yaratacaktır. Ülkemizde orman evleri çeşitli davetler ve toplantılar için de ilgi görüyor. Dolayısıyla bu tür hizmetler sunan işletmeler sağladıkları çözümlere göre farklı fiyatlamalar yapabilmekte. Bu konularda en doğru ve güncel bilgileri konaklamak istediğiniz tesisle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Longosphere Glamping ayrıcalığıyla doğada huzur dolu bir konaklama, eğlence ve aktivite deneyimi yaşamak istemez misiniz? Cevabınız evet ise fiyatlarımızı sitemizde Konaklama sekmesinin içinde yer alan Rezervasyon bölümünden öğrenebilirsiniz. 

Rezervasyon
Rezervasyon