Longo Club

Longo Club
Longo Club

Longosphere Glamping’in ayrıcalıklarına ilk adım diyebileceğimiz Longo Club size doğayı ayrıcalıklarla keşfetme imkanı sunuyor. Doğayı daha çok keşfedin daha çok ayrıcalığa sahip olun.

  • Longo Club üyesi misafirlerimiz konaklamalarında yaptıkları harcamaların %5’i kadar bonus kazanma ve bonuslarını rezervasyonlarında indirim olarak kullanabilme ayrıcalıklarından faydalanabilecektir.
Longo Club
Longo Club Premium

Longosphere Glamping’in tüm ayrıcalıklarına ulaşabileceğiniz Longo Club Premium Üyeliği ile sizlere benzersiz bir tatil deneyimi sunuyoruz. Longosphere’e attığınız ilk adımdan itibaren ayrıcalıkları her anınızda hissedebileceğiniz üyelikle doğanın keyfini çıkarın. 

  • Longo Club Premium üyesi misafirlerimiz konaklamalarında yaptıkları harcamaların %8’i kadar bonus kazanma ve rezervasyonlarında indirim olarak kullanma ayrıcalığına sahip olabilecektir. 
  • Longo Club Premium üyelerimiz, kendilerine özel ayrılan Sincap, Kaplumbağa, Kaplumbağa Plus çadır rezervasyonlarında 1 hafta öncesine kadar rezervasyon ve hızlı check-in olanaklarından yararlanabilecektir. 
  • Longo Club Premium üyesi misafirlerimizin özel olarak kullanabileceği telefon numarasıyla, çağrı merkezimize hızlıca erişim sağlayabileceklerdir.
  • Premium misafirlerimizi çadırlarında küçük bir hoş geldin hediyesi olarak “Premium Welcome Kit” karşılayacaktır.

 

Rezervasyon
Rezervasyon