Bungalov Rahatlığı Ile Tatilinize Evcil Hayvanınız Da Eşlik Etsin Galeri
Bungalov Rahatlığı Ile Tatilinize Evcil Hayvanınız Da Eşlik Etsin Galeri
Bungalov Rahatlığı Ile Tatilinize Evcil Hayvanınız Da Eşlik Etsin Galeri
Bungalov Rahatlığı Ile Tatilinize Evcil Hayvanınız Da Eşlik Etsin Galeri
Bungalov Rahatlığı Ile Tatilinize Evcil Hayvanınız Da Eşlik Etsin Galeri
Bungalov Rahatlığı Ile Tatilinize Evcil Hayvanınız Da Eşlik Etsin Galeri

Bungalov Rahatlığı ile Tatilinize Evcil Hayvanınız da Eşlik Etsin

Bungalov otel rahatlığında çadır deneyimi yaşarken can dostlarınızı geride bırakmak istemiyor musunuz? Kaplumbağa ve Kaplumbağa Plus çadırlarımızın her birinde can dostlarınız eşliğinde bungalov otellerdeki rahatı bulabilirsiniz.

Evcil Hayvanlarınızla Bungalov Otel Rahatlığı Sağlatan Özelliklerimiz

 • Klima
 • 220 Volt Elektrik
 • Mini Bar (Ücretli)
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Tuvalet
 • Duş
 • Banyo Malzemeleri
 • Terlik
 • Gardrop
 • Kablosuz İnternet
 • Veranda
 • Antibakteriyel Ahşap Zemin
 • Bahçe Oturma Grubu
 • Çalışma Masası
 • Çay Kahve İkramı
 • SafeBox (Ücretsiz)

Hayvan Dostu Oteller 

Keyifli bir tatil sadece insanlar için değil, hayvanlar için de güzel bir deneyimdir. Evde hayvan besleyenler, evcil hayvanlarıyla çok güçlü bağlar kurarlar. Adeta evin bir üyesi haline gelen evcil hayvanını bırakıp tatile çıkmak pek çok kişiye zor gelir. Günümüzde sayıları hızla artan hayvan dostu oteller bu konuda çeşitli çözümler sağlamakta. Bu otellerde evcil hayvanların barınma, beslenme ve diğer ihtiyaçlarına uygun çözümler mevcut. Böylelikle evcil hayvan sahipleri tatil nedeniyle küçük dostlarından ayrılmak zorunda kalmıyor. Bu otellerde küçük dostlarımız da keyifli zaman geçirebiliyor. 

Küçük Dostlarınız İçin Hayvan Kabul Eden Tatil Seçenekleri 

Evde hayvan besleyenler “Evcil hayvan dostu otel ne demek?” sorusunun önemini iyi bilir. Çünkü bu tür otelleri bulmak her zaman kolay değildir. Evcil hayvan besleyenler tatile çıkarken hayvanlarını yanlarında götürüp götüremeyeceklerini merak eder. Birkaç günlüğüne bile olsa küçük dostlarından ayrı kalmak onları çok üzer. Bu bağlamda “Hayvan dostu otel nasıl olur?” sorusu da önemli bir sorudur. Nitekim yerli ve yabancı turizm tesislerinde evcil hayvanlara bakış açısı farklılık göstermekte. Günümüzde birçok otel ve konaklama tesisi evcil hayvanları kabul etmekte. Ancak bunu yaparken bazı özel sınırlamalar koyabiliyorlar. 

Hayvan dostu oteller evcil hayvanların beslenme, barınma ve diğer ihtiyaçları için farklı çözümlere sahip otellerdir. Bu otellerde örneğin yemek seçenekleri sadece insanları gözetmez. Küçük dostlarımız için de beğenerek tüketebilecekleri alternatifler mevcuttur. Hayvan dostu oteller konfor kalitesi bakımından diğer otelleri aratmayacak düzeydedir. İyi bir tatil deneyimi için odalarda mevcut donanım ve ekipmanlar küçük dostlarımız için de konfor düzeyini arttırır. Örneğin klima ve iklimlendirme araçları oda sıcaklığını ideal düzeyde tutar. Bu otellerde temizlik konusunda da gerekli çözümler hazırdır. Böylelikle küçük dostlarımız temizlik konusunda da sıkıntı çekmezler. 

Pet Hayvanlarınız Da Sizinle Tatilinize Eşlik Etsin 

Ülkemizde birçok otel ve konaklama tesisi evcil hayvan kabul etmediğini belirterek ziyaretçilerin mağduriyet yaşamalarını engelliyor. Küçük dostunuz için hayvan kabul eden tatil seçenekleri arıyorsanız internet üzerinden en kapsamlı sonuçlara ulaşabilirsiniz. 

Longosphere Glamping’de beslenmesi yasalar kapsamında yasak olan köpek türleri haricindeki evcil hayvanlar için konaklama hizmeti sunmaktayız. Ancak bu hizmetimiz Sincap çadırımız için geçerli değildir. En fazla 2 kişinin konaklayabileceği Sincap çadırımızda evcil hayvanların barınması için uygun alan bulunmamakta. Kaplumbağa ve Kaplumbağa Plus çadırlarımızda ise evcil hayvanınız için de konaklama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller ve Konaklama Fiyatları

Evcil hayvan dostu otellerin en önemli avantajı, evde hayvan besleyen kişileri tatil sırasında küçük dostlarından ayrılmak zorunda bırakmamalarıdır. Böylelikle gözleri arkada kalmıyor. Bedenini ve ruhunu dinlendirmek isteyen hayvan sahipleri küçük dostlarına da aynı fırsatı bu sayede sunabiliyor. Ne var ki bu konuda da yine piyasada farklı fiyat aralıkları mevcut. Otelin bulunduğu lokasyon, sunduğu hizmetlerin çeşitliliği ve diğer faktörlere bağlı olarak konaklama fiyatları değişmekte. Konuya ilişkin en doğru ve güncel bilgileri tatilinizi geçirmek istediğiniz tesisle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller

Genel olarak baktığımızda doğa turizminin hayvan dostu oteller konusunda daha geniş imkanlara sahip olduğunu görüyoruz. İster trekking turları olsun, ister kamp, glamping, hiking gibi etkinliklerde küçük dostlarımız için imkanlar daha geniştir. Tatil yaparken yanınızda evcil hayvanınızı götürmek istiyorsanız ilgili tesiste buna izin verilip verilmediğini mutlaka araştırmalısınız. Rezervasyon öncesinde yapacağınız dikkatli bir inceleme, olası mağduriyetleri oluşmadan önler. 

İğneada’nın tam kalbinde yer alan Longosphere Glamping’de evcil hayvanınızla keyifli bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz Kaplumbağa ve Kaplumbağa Plus çadırlarımız için rezervasyon yapabilirsiniz. Sincap çadırımız fiziki açıdan buna uygun olmadığı için bu hizmette kapsam dışıdır. 

Rezervasyon
Rezervasyon