x

Rezervasyon

GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK
Whatsapp
05498389321
Whatsapp
05498389321

Call Center
Rezervasyon Kapat

Yoga EğitimleriUzman eğitimcimiz ile birlikte kendinizi dinleyip yeniden benliğinizi hissetmeye var mısınız? Tabiatın sizinle bütünleşmek isteyen bu çağrısına kulak verin; zihninizi ve bedeninizi yenileyin.

LONGOSPHERE GLAMPING’te YOGA&MEDİTASYON
Yoga ve meditasyon, şehir hayatının karmaşasından uzaklaşmak, stres seviyesini azaltmak ve hem ruhen hem de bedenen rahatlamak için çoğu insan tarafından yaşam tarzına dönüştürüldü.
Bunu düşünerek hizmet veren LONGOSPHERE GLAMPING konaklamalarında yoga organizasyonu da bulunuyor. Yoga ve sağlıklı yaşam saatleri, longoz da gerçekleştirilen yoga ve meditasyon seansları, beden ve ruh arasındaki korelasyonu sağlamaya çalışan kişileri bir araya getiriyor.
Bir yaşam biçimi olmasına ek olarak kişiler, tatil sürelerini yoga yaparakta geçirebilir. İnsanların dinginlik ve huzur arayışında soluk aldığı bu felsefe, yoga ve meditasyonla uğraşan insanları bir araya getiriyor. Daha çok yaz aylarında düzenlenen, doğayla iç içe vakit geçirmenize olanak tanıyan yoga seansları, şehrin bireyler üzerine yıktığı kaygı, stres ve depresyondan kurtularak kendilerini yenilemelerine imkan veriyor.