x

Rezervasyon

GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK
Whatsapp
05498389321
Whatsapp
05498389321

Call Center
Rezervasyon Kapat

Jeep SafariLONGOSPHERE GLAMPING  sizleri; Longoz ormanlarının yeşil perdesinin ardına sakladığı Doğal güzelliklere doğru macera dolu bir yolculuğa davet ediyor…
Zorlu arazi şartlarında yol alabilen off -road donanımlı araçlarımızla yapacağımız bu yolculuğun sonunda; yeryüzünde üç bölgede bulunan bataklık ormanlarını aşıp, tatlı suların, yaban hayatın ve ormanların denizle buluştuğu uçsuz bucaksız kumsallara ulaşacağız.
Tatlı suların kumsal ve orman arasında sıkışmasıyla oluşan büyüleyici göller, bataklık ormanları ve sucul hayat bu yolculukta sizleri bekleyen sürprizlerden.
Bu sıra dışı güzelliklere ulaşmak için çıktığımız yollarda bataklık ormanlarının zorlu engellerini, sel sularının açtığı kanalları, Istıranca derelerinin yıktığı geçitleri aşarak ilerleyeceğiz.

ROTA 1

(Subasar Ormanları, İğneada Gölleri, Sulak Alanlar, Kumullar)
İğne Ada’daki başlama noktamızda katılımcılarımızla buluştuktan sonra off-road deneyimli rehberlerimiz tarafından sizlere gerekli teknik bilgileri içeren kısa bir eğitim verilecek. Tur rotası ve bölgede hakkındaki kısa sohbetimiz ve kahve molamızın ardından araçlarımıza binip macera dolu yolculuğumuza başlıyoruz. Bataklık ormanları, Istıranca dereleri,  İğneada gölleri kuğular ve sucul hayat, , Kumular ve su havzalarını içeren yolculuğumuza başlıyoruz.

ROTA 2

( Rezova Vadisi, Zindan Şelalesi, Sınırdaki Ormanlar)
Bulgaristan sınırı boyunca uzanan Rezova vadisine doğru yapacağımız bu yolculukta biz heybetli, kayalıklar, nefes kesici bir şelale, büyüleyici ormanlar ve masalsı Istıranca dereleri bekliyor. Yaz aylarında yüzmek için akvaryumu andıran doğal havuzlarında bulunduğu vadiye zorlu arazi koşullarıyla mücadele ederek ulaşılıyor. Vadinin sınır çizgisinde olması ve insanlarca çok az gidilebilen yer olması dolayısıyla yaban hayatın kalesi durumuna gelen Zindan şelalesi bölgedeki ceylanların su içtiği pınarların birleşmesiyle oluşuyor. Şelaleye inen orman yolunda katılımcılarımızı macera dolu anlar beklemekte.